Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Centro mokinė – geografinio rašinio konkurso prizininkė!

VK-82 gr. mokinė Živilė Lusaitė dalyvavo respublikiniame geografinio rašinio konkurse „Mano atrasta Lietuva“, skirtame geografo Rimanto Krupicko atminimui. 
Mokinės rašinys„Apie tai, ką gali pasakyti vandens lašas“  įvertintas kaip vienas iš geriausių.

2011 m. balandžio 2 dieną Vilniaus pedagoginiame universitete vyko respublikinio geografinio rašinio konkurso „Mano atrasta Lietuva“ nugalėtojų apdovanojimai. Konkurse dalyvavo ir mūsų Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro VK-82 gr. mokinė Živilė Lusaitė. Jos rašinys „Apie tai, ką gali pasakyti vandens lašas“ buvo atrinktas iš daugiau kaip šimto darbų ir įvertintas kaip vienas iš geriausių.
Živilė apdovanota diplomu ir Antano Poškos knygų trilogija „Nuo Baltijos iki Bangalijos“ už nuoširdų ir šiltą žmogaus „deimančiuko“ – grafikės, knygų iliustratorės Gražinos Didelytės aprašymą .

Konkursas „Mano atrasta Lietuva“ skirtas garsiam Lietuvos geografui Rimantui Krupickui atminti. Kasmet jame dalyvauti kviečiami bendrojo lavinimo mokyklų, gimnazijų ir profesinių mokyklų mokiniai bei kolegijų ir aukštųjų mokyklų studentai. Jaunimas skatinamas tęsti Rimanto Krupicko idėjas, kviečiamas keliauti, pažinti ir naujai atrasti Lietuvą. 

Rašant darbą Živilę  konsultavo centro geografijos mokytoja metodininkė Sabina Pranculienė ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Roberta Trapenskaitė.

GK2011_zivile_01

GK2011_zivile_02

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema