Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Karjeros klubo nariai lanko Lyderystės akademiją

Karjeros klubo nariai įgauna naujų žinių, ugdo lyderio savybes bei tobulina verslumo gebėjimus Lyderystės akademijoje, – paskaitos vyksta Mykolo Riomerio universitete.

 2011 m. spalio 15 d. Lyderystės akademija jau ketvirtus metus sukvietė visos Lietuvos moksleivius, studentus ir visus besidominčius lyderyste į Akademijos mokslo metų atidarymą. Būsimuosius lyderius sveikino Politikos ir vadybos fakulteto dekanas doc. dr. Algirdas Monkevičius bei Strateginio valdymo katedros vedėjas, Lyderystės akademijos įkūrėjas prof. dr. Tadas Sudnickas. Naujieji LA nariai pirmąją paskaitą klausė tema „Lyderis ir/ar strategas“, kurią skaitė Viešojo administravimo katedros dėstytojas doc. dr. Saulius Nefas. 

Paskaitų užfiksuotų akimirkų galite pažiūrėti čia >>

 2010-2011 mokslo metai


2010-2011 m. m.
dalyvauti Lyderystės akademijos užsiėmimuose norinčiųjų yra per šimtą. Didžiausias susidomėjimas Lyderystės akademija iš Vilniaus ir Kauno gimnazistų.  Kiekvieną trečią mėnesio šeštadienį Lyderystės akademija kviečia į paskaitas, kurios padeda ugdyti(s) lyderystės įgūdžius, įgyti žinių.

2010 m. rugsėjo 18 d. įvyko Politikos ir vadybos fakulteto Lyderystės akademijos atidarymas ir pirmosios paskaitos. Susirinkusius sveikino Politikos ir vadybos fakulteto dekanas doc. A. Monkevičius, o pirmuosius užsiėmimus apie vadovavimą ir komandinį darbą vedė prodekanė prof. D. Jankauskienė.

2010 spalio 16 d. įvyko antrasis susitikimas su Lyderystės akademijos nariais, kurio metu dalyviai buvo supažindinti su Lyderio samprata (lekt. D. Bernotienė) ir kas yra Lyderis ir strategas (doc. S. Nefas).
Užsiėmimų metu, dalyviai ne tik klausėsi dėstytojų, bet ir patys praktiškai, grupelėmis atliko įvairias užduotis.

2010 m. lapkričio 20 d. Lyderystės akademijos nariai mokėsi skaityti kūno kalbą ir pozityviai mąstyti. Psichologijos katedros lektoriai N. Norvilė ir P. Rakštikas „gyvai“ pravedė užsiėmimus ir sužavėjo jaunuosius lyderius.

LA2010_02

LA2010_01

2011 m. sausio 15 d. Lyderystės akademijos (toliau - LA) nariai vėl susirinko į užsiėmimus, kurių metu mokėsi kaip valdyti emocijas, kovoti su stresu ir tikslingai planuoti laiką. Klausytojai sulaukė praktinių patarimų, realių pavyzdžių, kurie, išties, buvo naudingi. Taip pat ne tik išklausė teorijos, bet ir aktyviai dalyvavo atliekant praktines užduotis. Paskaitas skaitė psichologijos katedros dėstytojai A. Mockus ir A. Kuzinas.
              
2011 m. kovo 5 d.
įvyko du praktiniai užsiėmimai: „Lyderystė biurokratiškose organizacijose“ (lekt. Mantas Bileišis) ir „Strateginių alternatyvų pasirinkimas“ (lekt. Aurimas Girčys). Dalyviai galėjo pasirinkti, kuriame užsiėmime nori dalyvauti. Itin daug dėmesio susilaukė „starteginių alternatyvų pasirinkimo“ tema. Užsiėmimų metų lektoriai išsamiai ir aiškiai išdėstė temas, pateikė daug pavyzdžių, vedė diskusijas su LA nariais.

2011 m. kovo 26 d. Lyderystės akademijos nariai mokėsi, kaip spręsti konfliktus, išsiaiškino, kokį sprendimo būdą jie patys dažniausiai taiko ir kokioje situacijoje, koks sprendimo būdas būtų geriausias. Užsiėmimą vedė lekt. R. Stankevičienė. Antrajame užsiėmime buvo kalbama apie vizijas, misijas, tikslus ir vertybes (dėstytojas lekt. I. Dzemyda) padėjo dalyviams suprasti, kas tai yra, kaip formuojama ir kam yra reikalinga mokėti išsikelti sau tikslus, numatyti savo viziją, suformuluoti misiją. Užsiėmimo metu LA nariai patys bandė formuluoti savo asmeninio gyvenimo viziją, misiją ir tikslus, kas padėjo geriau suvokti strategijos kūrimo principus ir pačią esmę.
 

2011-2012 mokslo metai

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema