Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Pasveikinti 2009-2010 mokslo metų abiturientai

2010 liepos 21 dieną Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokinė Ilona Sindaravičiūtė buvo pakviesta į iškilmingą renginį, skirtą pagerbti sėkmingiausiai 2009-2010 mokslo metus užbaigusius Lietuvos abiturientus ir profesinių mokyklų absolventus.

Renginys vyko Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmų Didžiojoje salėje.

Aštuonis moksleivius, gavusius po keturis šimto balų valstybinių brandos egzaminų įvertinimus, ir 32 abiturientus, kurių žinios įvertintos trimis „šimtukais“, sveikino ministras pirmininkas Andrius Kubilius. Premjeras taip pat pasveikino 15 profesinio mokymo įstaigų absolventų, pelniusių aukščiausius įvertinimus iš profesinės kvalifikacijos egzamino.

Šiemet per brandos egzaminų sesiją po keturis šimto balų įvertinimus surinko Rimas Trumpa iš Rokiškio „Romuvos“ gimnazijos, Živilė Jonaitytė iš Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos, Ieva Nagytė iš Mažeikių M.Račkausko gimnazijos, Marija Ksenija Zacharova iš Vilniaus V. Kačialovo gimnazijos, Mantė Želvytė iš Panevėžio J. Miltinio gimnazijos, Lina Karpavičiūtė iš Vilniaus „Minties“ gimnazijos, Lukas Vaičiulis iš Šiaulių universiteto gimnazijos ir Lukas Bielskis, Šiaulių Didždvario gimnazijos Tarptautinio bakalaureato mokinys.

Iš viso šimto balų įvertinimus Lietuvoje gavo 864 abiturientai. 2008-2009 mokslo metais aukščiausiais balais buvo įvertintos 709 abiturientų žinios.

2009-2010_simtukininkai_01

2009-2010_simtukininkai_02

 

Plačiau: delfi_logo

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema