Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vaikų gynimo dienos šventė sanatorijoje „Pušyno kelias“

2010 m. birželio 1 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokiniai dalyvavo vaikų sanatorijos „Pušyno kelias“ organizuotoje šventėje vaikų gynimo dienai paminėti.

 

Šventėje dalyvavo kirpėjų, kosmetikų, auklių, floristų specialybės mokiniai ir profesijos mokytojai. Minėtos specialybės buvo pristatytos kaip įdomių kūrybinių profesijų atstovai. Didžiulį susidomėjimą vaikams sukėlė kirpėjai, kurie demonstravo paprastas plaukų pynimo technikas. Kosmetikai savo ruožtu rodė dekoratyvinius kūno tapybos elementus. Floristai vietoje kūrė mažas gėlių kompozicijas, kurias dovanojo visiems šventės dalyviams. Auklių specialybės mokiniai kartu su mažaisiais pacientais kūrė darbelius iš popieriaus, o taip pat iš „sveiko plastilino“, t.y. iš tešlos, demonstravo lipdymo technologijas.
Nors Centro mokiniai dirbo tik tris valandas, tačiau visos specialybės buvo apdovanotos didžiuliu vaikų, medicinos personalo bei tėvų dėmesiu.
Buvo sutarta dėl tolimesnio bendradarbiavimo tarp centro ir vaikų sanatorijos, nes visos Centre ruošiamos specialybės gali įdėti svarų indėlį į plėtojant tokį bendradarbiavimą.


Šventės akimirkos

Vaiku_2010_00

Vaiku_2010_01

Vaiku_2010_03

Vaiku_2010_05

Vaiku_2010_06

Vaiku_2010_07

Vaiku_2010_08

Vaiku_2010_09

Vaiku_2010_04

Parengė paslaugų skyriaus vedėja
Sigita Kutienė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema