Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Pagerbti Valstybinių brandos egzaminų šimtukininkai

2009 m. liepos 8 d. 15 val. Vyriausybės rūmuose (Gedimino pr. 11) LR Ministras Pirmininkas susitiko su geriausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikiusiais moksleiviais ir pažangiausiais profesinių mokyklų absolventais.

Lietuvos mokyklose abiturientai, laikę Valstybinius brandos egzaminus gavo: po vieną šimtuką - 859 kandidatai; po du šimtukus - 102 kandidatai; po tris šimtukus - 20 kandidatų ir po keturis šimtukus - 3 kandidatai.

Tik vos keli profesinių įstaigų mokiniai, sėkmingai išlaikę VBE (gavę po 3-4 šimtukus), gavo kvietimus į šią pagerbimo ceremoniją, kurios metu  buvo įteikti padėkos raštai bei Lietuvos tūkstantmečiui atminti specialus ženklas - suvenyras.

Kvietimas buvo įteiktas vienai Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro absolventei, Laima Stasiulionytei, kuri ruošiasi tapti siuvimo verslo paslaugų teikėja. Centro Gimnazijos skyriuje ji sėkmingai baigė 11 ir  12 klases. Tai gabi, smalsi, darbšti, ryžtinga mokinė, iš savo bendaamžių išsiskirianti brandžiu ir atsakingu požiūriu į gyvenimą bei vidine kultūra. Tai asmenybė, kurioje puikiai dera jaunatviškas maksimalizmas, moteriškas subtilumas ir tikrųjų vertybių pajauta.

V.Kubilius įteikia padėką Laimai Stasiulionytei

Laima kartu su LR Ministru Pirmininku V. Kubiliumi ir direktore R. Pečiukaityte bei lietuvių k. mokytoja R. Trapenskaite

(iš dešinės) LR Švietimo ir mokslo ministerijos valstybės sekretorius Dainius Numgaudis, absolventė Laima Stasiulionytė, direktorė Rita Pečiukaitytė, mokytoja R.Trapenskaitė.

 

Parengė: Daiva Motiejūnaitė.

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema