Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Lietuvos vardo tūkstantmečio dvelksmas Vilniaus pedagoginiame universitete

Siekiant aktyvinti bendradarbiavimą tarp profesinio rengimo ir akademinio mokymo 2009 m. gegužės 8 dieną Vilniaus pedagoginiame universitete buvo pristatytas Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, o šio centro Mados teatras pristatė kolekciją „Tūkstantmečio dvelksmas“.

Apie centrą ir jame rengiamas programas kalbėjo centro direktorė Rita Pečiukaitytė. Dizaino ir modeliavimo būreliai pristatė drabužių kolekciją („Tūkstantmečio dvelksmas”), skirtą Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti. Kolekcijos dizainerė – buvusi  centro mokinė, o dabar Vilniaus dailės akademijos absolventė,  Daiva Narkevičiūtė. Pristatymo kompoziciją sukūrė ir drabužius demonstravo Mados teatro būrelis, vadovaujamas mokytojos Zinos Žvalionienės. 


Mados teatras Centre gyvuoja daugiau kaip dešimtį metų, kuris dizaino ir modeliavimo būrelių sukurtas ir pasiūtas drabužių kolekcijas. Modelius paruošia ir pristatymo kompozicijas kuria mokytoja Zina Žvalionienė.

Per šį laikotarpį jau  sukurta 14 kolekcijų. Jas Mados teatras demonstravo ne tik Centre, bet ir įvairiuose Vilniaus miesto organizuojamuose renginiuose: miesto mokyklose, Valstybiniame dramos teatre,  Koncertų ir sporto rūmuose, Rotušėje, miesto aikštėse, Naručio viešbutyje, Sereikiškių parke, Vilniaus technikos bibliotekoje, Vokietijos ambasados rezidencijoje.

 

   

    

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema