Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Veiksmo savaitė be patyčių 2017

Kovo 20-26 dienomis centro mokiniai ir mokytojai dalyvauja respublikiniame renginyje „Veiksmo savaitė be patyčių 2017“. Iniciatyvos veiklas koordinuoja socialinė pedagogė Eligija Liutvinienė ir specialioji pedagogė Gitana Baranskienė. 

I-11 gr. mokiniai, vadovaujami profesijos mokytojos Dovilės Pociūtės, pateikė savo kūrybinius darbus: plakatus „Patyčios bijo tavo nepritarimo!“ ir emblemas „Aš nepritariu patyčioms, o tu?“ Su šiais kūrybiniais darbais jie dalyvavo konkurse, kurį organizavo „Vaikų linija“ ir Vilniaus pedagoginė psichologinė tarnyba.

Dailės mokytoja Rugilė Novikevičienė savo pamokų metu kvietė mokinius sukurti plakatą, kuriuo paragintų bendraamžius nelikti pasyviais patyčių stebėtojais, o savo elgesiu aiškiai parodytų nepritarimą patyčioms ir taip jas stabdytų.  

Mokinių taryba savaitės pradžioje centro mokiniams prisegė I-11 gr. mokinio Ernesto Tamašausko sukurtą emblemą su užrašu „Aš nepritariu patyčioms“.

Mokinių taryba kartu su soc. pedagoge Eligija Liutviniene ir spec. pedagoge Gitana Baranskiene visą savaitę organizuoja video filmų apie patyčias peržiūrą ir diskusijas kaip užkirsti kelią elektroninėms patyčioms.

 

Parengė Eligija Liutvinienė

 

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema