Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Respublikinis profesinių mokyklų ekonomikos ir verslo žinių konkursas „VERSLO ŽINIOS KARJEROS SĖKMEI 4“

2017 m. sausio 26 d. Vabalninke (Biržų r.) vyko Respublikinis profesinių mokyklų ekonomikos ir verslo žinių konkursas „VERSLO ŽINIOS KARJEROS SĖKMEI 4“. Jau ketvirtus metus iš eilės jį organizavo Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyrius. Mūsų Centras jame dalyvavo pirmą kartą. Konkurse iš viso dalyvavo 24 mokiniai iš 12 mokyklų, kurių daugiausia buvo iš šiaurės Lietuvos regionų: Alantos, Anykščių, Biržų, Joniškio, Kupiškio, Panevėžio, Pasvalio, Rokiškio. Iš Vilniaus buvo dvi mokyklos: Vilniaus turizmo ir verslo mokykla bei Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras.

Šiam konkursui ekonomikos ir verslo pagrindų mokytoja metodininkė Vaiva Ščitienė parengė du M-2 grupės mokinius – Gabrielių Guogį ir Nikitą Voleiko. Konkursą sudarė dvi dalys. Pirmojoje dalyje mokiniai turėjo individualiai atlikti ekonomikos ir verslo testą bei išspręsti uždavinius, o antrojoje dalyje – poromis įveikti ekonomikos ir verslo kryžiažodį. Mokytojams tuo metu vyko du seminarai „NEUROEKONOMIKA: KAIP PRIIMTI GERIAUSIUS SPRENDIMUS“ ir „ŠVIETIMO MARKETINGAS“.

Konkurso laimėtojams buvo skirtos trys prizinės vietos. Mūsų mokinys Gabrielius Guogis pasirodė geriausiai ir užėmė pirmąją.

Parengė: Vaiva Ščitienė

Nuotraukų galerija:

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema