Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Mes grįžome nugalėtojais

2016 m. balandžio 8-10 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ įvyko tarptautinė grožio paroda „Pelenė 2016“. Šios parodos metu tradiciškai buvo rengiamas Atvirasis Lietuvos čempionatas, kuriame dalyvavo ne tik profesionalai, bet ir mokiniai iš 12 Lietuvos profesinių mokyklų ir centrų. Mūsų centro mokiniai šiame čempionate dalyvauja kasmet. Higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės mokiniai dalyvavo dieninio ir vakarinio makiažo rungtyse. Kirpėjai dalyvavo vakarinės ir nuotakos šukuosenų rungtyse. Mūsų mokiniai kiekvienais metais pasiekia gerų rezultatų. Šie metai nebuvo išimtis.

Studentų rungtis. Nuotakos šukuosena:
I vieta – Justina Končiūtė ( mokytoja Ilona Kurnevič);
III vieta – Judita Aleknaitė (mokytoja Loreta Menčinskaitė);
V vieta – Dovydas Zubrickas (mokytoja Ilona Kurnevič).

Studentų rungtis. Vakarinė šukuosena:
III vieta – Malgožata Dubickaja ( mokytoja Jadvyga Čekanavičienė);
IV vieta – Samanta Kulikauskaitė (mokytoja Eugenija Jovaišaitė);
V vieta – Aleksandra Kulikova (mokytoja Jadvyga Čekanavičienė).

Labai smagu, kad šiais metais garbės raštais buvo apdovanoti ir mokytojai. Pirmą kartą buvo renkamas geriausias „Metų profesijos pedagogas 2016“. Tarp geriausių Lietuvos metų profesijos pedagogų ir mūsų centro profesijos mokytoja ekspertė Jadvyga Čekanavičienė.

Mokytojų ir mokinių pastangos, įdėtas darbas atsipirko su kaupu. Puikūs rezultatai ir įvertinimai įpareigoja ruoštis kitiems metams – sieksime geriausio.

Profesijos mokytojai: Erika Dūdienė, Rūta Varnienė.

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema