Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Projektas „Tarp žemės ir dangaus“, skirtas Vėlinių šventei

Artėjant Vėlinėms I ir II kurso apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybės moksleiviai rengė integruotą projektą „Tarp žemės ir dangaus".

2014 m. spalio 24 d. Ap-8 gr. mokinės Jurgita Sienskaja, Jurgita Achramovič, Ana Zagorodniaja, Sandra Kavaliauskaitė (profesijos mokytojai Zina Žvalionienė ir Ramojus Skirsgilas) surengė šventinį minėjimą. Jame buvo kalbama apie mirtingumą Lietuvoje, pristatyti mirčių priežasčių statistiniai duomenys. Renginyje taip pat buvo apžvelgti centre atliktos mokinių apklausos rezultatai: apklausos metu siekta išsiaiškinti, kurią šventę – Vėlines ar Heloviną – švenčia mūsų centro mokiniai. Šventiniame minėjime Ap-8 gr. mokinys Ernestas Bogdanovas atliko savo kūrybos dainą, skirtą mirusiam Lietuvos jaunimui, tylos minute pagerbtos šiais metais mirusios centro darbuotojos – direktorės pavaduotoja ugdymui Elena Kazlauskienė ir mokytoja Dalia Papaurėlienė. Dainuojant Ap-8 gr. moksleivei Ievai Baranauskaitei buvo demontruojamos pastaraisiais metais mirusių žymių Lietuvos ir pasaulio žmonių nuotraukos.
I ir II kurso apeigų ir švenčių organizatoriai (Ap-9 ir Ap-8 gr.), vadovaujami profesijos mokytojų Giedrės Butrimavičiūtės ir Nijolės Kutkienės, centro fojė surengė gedulo floristikos kūrybinių darbų parodą.

Parengė profesijos mokytoja Zina Žvalionienė.

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema