Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Pirmakursių krikštynos - 2009

2009 m. rugsėjo 18 d. buvo surengtos pirmakursių krikštynos.

Ši diena daugeliui Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro pirmakursių tapo viena iš įsimintiniausių mokslo metų dienų. Jau nuo ankstyvo penktadienio ryto „naujakurius“ lydėjo pakili nuotaika – juk tądien jie turėjo tapti visaverčiais centro bendruomenės nariais!

Vos įžengusius pro duris pirmakursius pasitiko „Fuksų kontrolė“. Be pasigailėjimo gausiai pažymėję mokinukus F raidėmis „krikštatėviai“ juos paruošė artėjančiam iškilmingam krikštynų momentui, bet prieš tai palydėjo į pamokas.

Lygiai dvyliktą valandą triukšmingai nusiteikę naujieji centro gventojai buvo surišti į „gyvąją grandinę“ ir ruošiami pirmajam, bet ne vieninteliam išbandymui. Siekdami ugdyti sveiką, ištvermingą bei kultūringą jaunimą „krikštatėviai“ nepraleido nei vieno, bandžiusio išvengti sportinių užsiėmimų. Visi pirmakursiai, lydimi grupės vadovų, darydamas pritūpimus, šuoliuodami tai ant vienos, tai ant kitos kojos, stengėsi kuo greičiau pasiekti mokymo įstaigos kiemą, kuriame jie buvo tvarkingai išrikiuoti pagal grupės pavadinimą, ūgį bei amžių.

Šventinį šurmulį nutraukė „kontrolierių“ bei jų pagalbininkų, „apsauginių“, įsiveržimas. Vyr. „kontrolierė“ Rūta pranešė apie užduočių maratoną, kuris prasidėjo grupių prisistatymais. Kas kaip išmanė, kas kaip sugebėjo, bandė išsiskirti iš kitų: dainavo, šoko, grojo, vaidino, pataikavo... Kompetentingos komisijos sprendimu šauniausia buvo pripažinta VO – 10 grupė. Už meistriškai suderintus breiko judesius ir kitus originalius prisistatymo elementus pirmosios vietos nugalėtojai gavo atminimo taurę bei galimybę pirmiems įveikti likusį kliūčių ruožą. Čiuožę vandens tuneliu, šokinėję per padangas, troškulį numalšinę „virškinimą gerinančia“ arbata, perskaitę priesaiką, pirmakursiai buvo iškilmingai palaiminti „šventiko“ Mariaus.

Laimės kupinais veidais, dėkodami organizatoriams už puikų renginį, naujieji centro mokiniai suskubo dalytis įspūdžiais ir nešini puikia nuotaika patraukė į namus.

Visus pirmakursius sveikiname tapus tikrais
VILNIAUS PASLAUGŲ VERSLO DARBUOTOJŲ PROFESINIO RENGIMO CENTRO
bendruomenės nariais!!!
Renginio akimirkos

 

 

Mokinių tarybos narys, spaudos atstovas
Edvardas Kulvičius, VK-82 gr.

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema