Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Karšta naujiena

Projekto „Vietų vardais į mus gimtoji žemė kalba“ K. Būga, skirto vietovardžių metams paminėti, pristatymas 2019-12-06 13.00 val. centro aktų salėje.

2019 m. gruodžio 9−10 dienomis Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro vidaus auditoriai atliks kokybės vadybos sistemos vidaus auditą >>

Apeigų ir švenčių organizatoriaus diena

2019 m. kovo 28 d. būsimieji apeigų ir švenčių organizatoriai (Ap-13 grupė ir profesijos mokytoja Z. Žvalionienė) nutarė paminėti savo profesijos dieną su socialiniais partneriais ir buvusiais šios profesijos mokiniais. Renginyje dalyvavo centro direktorė Rita Pečiukaitytė, pavaduotoja Sigutė Kutienė, skyriaus vedėja Valerija Griziūnienė, profesijos mokytoja Rūta Varnienė.

Susitikime dalyvavo socialiniai partneriai, Vilniaus laidojimo rūmų „Ritualas“ direktorė Jolanta Sprainaitienė ir viešnia – garsi Lietuvos vedybų planuotoja Laura Vagonė. Taip pat buvę ir pagal profesiją dirbantys mokiniai.

Susitikimo metu vyko diskusijos apie renginių organizatorių paklausą rinkoje ir kokio specialisto laukia šiandien būsimi darbdaviai. Taip pat aptarėme ir šios profesijos ateities planus.

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema