Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Karšta naujiena

Projekto „Vietų vardais į mus gimtoji žemė kalba“ K. Būga, skirto vietovardžių metams paminėti, pristatymas 2019-12-06 13.00 val. centro aktų salėje.

2019 m. gruodžio 9−10 dienomis Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro vidaus auditoriai atliks kokybės vadybos sistemos vidaus auditą >>

Masažuotojų diena

2019 m. vasario 27 d. mūsų centre vyko masažuotojų diena. Šią dieną centro lankytojai ir svečiai galėjo pasimėgauti rankų, galvos, nugaros bei kitokiais masažais. O mokiniai, besimokantys masažuotojo profesijos, gilino žinias vykusiose paskaitose apie tai, ką masažuotojui reikia žinoti: apie apgamus ir odos darinius, apie eterinių aliejų fizinį ir dvasinį poveikį sveikatai, apie mikrocirkuliacijos svarbą mūsų organizme ir Bemer terapijos panaudojimo galimybę masažuotojo darbe.

Dėkojame svečiams, kurie pasidalijo savo patirtimi ir žiniomis, t. y., gyd. medicinos mokslų daktarui, onkologui-chirurgui ir plastikos chirurgui Aleks, masažuotojams – aromaterapeutei Džiugintai ir UAB „Bemer Medicintechnika“ direktorei Loretai.  

Šią dieną organizavo ir joje dalyvavo M-8 ir M-9 grupių mokiniai bei juos mokantys mokytojai.

Visi, išbandę masažo džiaugsmą, dalinosi gerais įspūdžiais.

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema