Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Fotografo diena

2017 m. balandžio 25 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre vyko Fotografo diena. Jau tradicija tampa į savo mokyklą pasikviesti buvusius mokinius, kurie sėkmingai tęsia fotografo karjerą.

Šiais metais mus aplankė T. Artajeva, kuri organizavo meninį Sankrit Mandala II projektą Indijoje. Projekte pakvietė dalyvauti ir du mūsų mokyklos mokytojus (J. Ambrazaitytę ir R. Jakučiūnaitę) bei baigusį mūsų mokyklą mokinį K. Šešelgį. Projekto dalyviai pasidalino savo įspūdžiais ir patirtimi, įgyta viešnagės metu Indijoje.

Fotografo dieną atidarėme paroda, kurioje demonstravome iš Indijos parsivežtas dalyvių nuotraukas.

Kelionių fotografavimo patirtimi dalinosi Algirdas Bakas (buvęs mūsų mokyklos mokinys), kuris šiuo metu realizuoja save kaip pilnavertis ir paklausus fotografas.

Fotografų komanda „Goodlife“ moksleiviams vedė mokymus apie reportažo fotografavimo ypatumus. 

Fotografo dieną vainikavo mokinių ir mokytojų fotografijų darbų aukcionas.

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema