Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro
 tradiciniai renginiai

 • Rugsėjo I-osios šventė.
 • Pirmakursių krikštynos. 
 • Mokytojų dienos šventė.
 • Vėlinių minėjimas.
 • Vakaronė, skirta pažangių mokinių tėvams.
 • Advento vakaras.
 • Šimtadienis.
 • Sausio 13-osios minėjimas.
 • Šv. Valentino dienos šventė.
 • Vasario 16-osios minėjimas.
 • Užgavėnių šventė.
 • Kovo 11-osios minėjimas.
 • Centro profesijų šventė.
 • Paskutinio skambučio šventė.
 • Diplomų įteikimo šventė.

Fotografijų paroda „Senas ir naujas Vilnius“

Vilniaus istorinis centras, šiandienos visuomenei pasakojantis daugybę skirtingų istorijų, vis dar žengia savitumo paieškų keliu. Kiekvienai kartai yra ypač aktualu išsaugoti miesto veidą, atskleisti jo tapatumą ir suvokti savąjį santykį su juo. Išsaugojęs viduramžių miestui būdingą planinę struktūrą ir UNESCO pelnytai įvertintas dėl savo reikšmės Vidurio ir Rytų Europai, Vilniaus senamiestis patyrė daugybę pokyčių ir iki šiol yra įtakojamas besikeičiančių urbanistikos paveldo apsaugos tendencijų. Sociokultūrinės ir geopolitinės situacijų kaita lėmė skirtingas Vilniaus senamiesčio vertės traktuotes. Parodoje „Senas ir naujas Vilnius“ pristatomi fotografo Mečislovo Sakalausko XX a. 6–8 dešimt. fiksuoti vaizdai, įamžinantys to laikmečio Vilniaus istorinio centro vietos dvasią. Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, šalia istorinių fotografijų eksponuojamos šiandienos senamiesčio nuotraukos, provokuojančios susimąstyti, ar XX a. pradžioje užgimusi paveldosaugos kryptis išsaugoti miesto visumą yra tęsiama iki šiol ir kokia ateitis laukia mūsų sostinės istorinės dalies.

Skaityti daugiau...

Mykolo Romerio universitetas pakvietė mūsų centro mokinius ir mokytojus į studentų parengtą spektaklį „Kalėdinė pasaka"

Gruodžio 17 dieną centro partneris Mykolo Romerio universitetas pakvietė mūsų centro mokinius ir mokytojus į studentų parengtą spektaklį „Kalėdinė pasaka". Spektaklio premjeroje taip pat dalyvavo Mykolo Romerio universiteto tarybos nariai, mūsų centro direktorė Rita Pečiukaitytė. Studentų parengtas vaidinimas žiūrovus nukėlė į nerūpestingą vaikystę, kur džiaugsmas ir laimė liejasi per kraštus pagavus iš dangaus krentančią snaigę, mėtantis sniego gniūžtėmis ar per gražiausias metų šventes sulaukus Kalėdų Senelio, nešino dideliu maišu dovanų. Dėkojame Mykolo Romerio universitetui už šventinę dovaną ir tikimės, kad šis gražus bendradarbiavimas paskatins labiau domėtis savo kaimynų pasiekimais, o gal ir sukurti ką nors bendro ateityje.

Skaityti daugiau...

Centro tradiciniai renginiai

Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre kasmet rengiami tapę tradiciniais šie renginiai:

» Rugsėjo pirmosios šventė.

» Pirmakursių krikštynos. 

» Mokytojų dienos šventė.

» Rudens kroso varžybos.

» Sveikatingumo dienos.

» Vėlinių minėjimas.

» Tėvų vakaronė (mokinių skatinimui).

» Advento vakaras.

» Šimtadienis.

» Laisvės gynėjų dienos (sausio 13 d.) minėjimas.

» Švento Valentino dienos (vasario 14 d.) šventė.

» Lietuvos valstybės atkūrimo dienos (vasario 16 d.) minėjimas.

» Užgavėnių šventė.

» Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos (kovo 11-osios) minėjimas.

» Centro profesijų savaitė – Atvirų durų dienų renginiai.

» Vilniaus miesto PMĮ šaškių ir šachmatų varžybos.

» Profesinio meistriškumo konkursai ir konkursų laureatų apdovonojimas.

» Paskutinio skambučio šventė.

» Diplomų įteikimo šventė. 

 

Kosmetikos profesijos mokytojos ir mokinės dalyvavo statant Mykolo Romerio universiteto spektaklį „Gyvybės slenkstis“

Higieninės kosmetikos profesijos mokytojos Solveiga Tumienė ir Dovilė Mackelytė bei jų mokinės dalyvavo statant Mykolo Romerio universiteto teatro studijos spektaklį „Gyvybės slenkstis“, sukurtą pagal J. Sobol‘io pjesę „Vilniaus getas“. Mūsų centro mokytojos ir mokinės kūrė aktorių grimą, ieškojo tinkamo įvaizdžio spektaklio personažams. Tai buvo įdomi ir naudinga patirtis. Spektakliai vyko ir savaitgaliais, mokinės šiam darbui skyrė savo laisvalaikį. Spektaklio režisierius Julius Dautartas liko patenkintas mokinių darbu ir pastangomis.

Skaityti daugiau...

Minime 300-ąsias Kristijono Donelaičio gimimo metines

Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro gimnazisčių komanda (Karina Andraloit, Angelė Matusevičiūtė, Elena Petrauskaitė, Vaida Kindurytė, Dominyka Rūta Gucevičiūtė) 2014 m. sausio 23 d. dalyvavo tarpmokykliniame projekte „Iš ko juokiasi Kristijono Donelaičio „Metų” pasakotojas”, kurį organizavo Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla. Projekto dalyviai kūrė kalendorių „Metai donelaitiškai”, raiškiai skaitė poemos „Metai” ištraukas, rengė vaizdines/garsines užduotis kitoms komandoms, dalyvavo viktorinoje, vertė poemos ištrauką į anglų ir rusų kalbas. Šauniai pasirodžiusi mūsų komanda buvo įvertinta už įdomiaisiai sukurtą kalendorių.

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema