Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Kalbinis projektas „Kalbos jungia skirtingas tautas“

 
Socrates kalbinis projektas  "Kalbos jungia skirtingas tautas"
Projekto partneriai - licėjaus moksleiviai iš Rumunijos.
Pagrindinis šio projekto tikslas - mokytis rečiau vartojamų Europos kalbų, sustiprinti moksleivių motyvaciją, lavinti įgūdžius bendraujant užsienio kalba.
Projekto metu bus mokomasi tikslinių kalbų individualiai bei drauge su partneriais. Planuojame paruošti trikalbį mini žodynėlį, nuotraukų albumą su pavadinimais bei aprašymais trimis kalbomis, šnekamosios kalbos dialogus.
Galutinis projekto produktas – interneto puslapis, kuris atspindės visą projekto eigoje atliktą darbą.
2004 m. lapkričio 16-28 d. įvyko pirmasis pagal mainų programą numatytas vizitas. Mūsų centre lankėsi partneriai iš Rumunijos - 10 moksleivių ir 2 mokytojos. Vizito metu svečiai susipažino su mūsų centru, jame ruošiamomis specialybėmis, dalyvavo įvairių dalykų pamokose, drauge su mūsų mokiniais atliko projekte numatytas užduotis. Taip pat svečiams buvo pasiūlyta plati kultūrinė bei pramoginė programa - išvyka į Kauną, Trakus, Gedimino pilį, ekskursija po Vilniaus senamiestį, apsilankymas Operos ir baleto teatre. 2005 m. kovo mėn. numatomas mūsų mokinių vizitas į Rumuniją.

 
Projekto vaizdinę ataskaitą galite pažiūrėti  čia

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema