Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Shared visions 2009-2010

Projekto numeris AD-2009 1 17723
Projekto vykdymo trrukmė: 2009-08-01 – 2010-07-31

Programa
Nordplus Adult

Projekto tikslas
Tobulinti mokymosi aplinką, mokymo metodus, profesinius įgūdžius fotografijos ir šokio srityse, panaudojant tarptautines mokymosi keliones bei pasidalijimą patirtimi ir gerąja praktika tarp mokytojų ir mokinių.

Projekto biudžetas
25 000 EUR

Projekto partneriai
Central Ostrobothnia Culture Institute (Suomija) – projekto koordinatorius.
Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras (Lietuva).
Follo Folkehogsskole (Norvegija).

Projekto eiga
2009 m. spalio 18-25 d. dešimt mūsų Centro mokinių fotografų (F-38, F-37 gr.) ir profesijos mokytoja Regina Kubertavičienė lankėsi Suomijoje, Kalvia, Central Ostrobothnia Culture Institute. Vizito metu dalyviai susipažino su šia mokymo institucija, fotografo mokymo programa, Suomijos švietimo sistema. Kalvia mūsų mokiniai atidarė savo fotografijos darbų parodą apie Vilnių. Dalyviai daug bendravo su Suomijos mokiniais: kartu atliko fotografavimo užduotis, rengė bendras parodas, keliavo ir susipažino su Suomijos kultūra, istorija, gyvenimo būdu.

Shared_vision_09


2009 m. lapkričio 20 d.
Centro skaitykloje vyko vizito į Suomiją pristatymas. Mokytoja Regina Kubertavičienė ir Suomijoje pabuvoję mokiniai Centro bendruomenei papasakojo apie vizitą, pasidalijo įgyta patirtimi ir įspūdžiais.


2010 m. balandžio 6-11 d.
Vilniuje viešėjo grupė Central Ostrobothnia Culture Institute (Suomija, Kalvia) mokinių ir mokytojų. Vizito metu projekto dalyviai aplankė mūsų Centrą, susitiko su fotografų mokytojais ir mokiniais, atidarė fotografijos parodą. Kartu su mūsų mokyklos mokiniais ir mokytojais svečiai aplankė Dailės akademiją, dizaino inovacijų centrą „Titanikas“, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegiją. Išvykų į Trakus, Kernavę ir ekskursijų po Vilniaus senamiestį ir Užupio rajoną metu svečiai susipažino su Lietuvos istorija, gamta, architektūra bei, bendradarbiaudami su mūsų mokiniais, atliko fotografavimo užduotis.

Susitikimo Centre akimirkos:

Shared_vision_03

Shared_vision_04

Shared_vision_05

Shared_vision_06

Parengė projektų vadovė Rita Damkauskienė.

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema