Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

TOP CHANCE

Projekto numeris: ID 14386
Vykdymo trukmė: 2008-2009 m.m.

 


 

Programa: 
                 NORD PLUS - Junior

Projekto tikslas:

suteikti galimybę šalių partnerių jaunimui susitikti, bendrauti, ugdyti supratimą apie Šiaurės ir Baltijos šalių kalbas ir kultūras, ugdyti verslumo įgūdžius ir ekonominį raštingumą, padėti suprasti ekonomikos dėsnius per savarankišką praktinę patirtį.

Projekto biudžetas: 
                 50 462,90 EUR

Projekto koordinatorius:
                 Kokkola Business Institute (Suomija).
Projekto partneriai:
                 Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras (Lietuva).
                 Foroya Handilsskuli (Farerų salos).
                 Riga Vocational School no.34 (Latvija).
                 Erik Dahlbergsgymnasiet (Švedija).

Projekto eiga

2009 m. vasario 16 d. šeši mūsų Centro mokiniai ir du profesijos mokytojai išvyko į Suomiją, Kokkolą, kur susirinko visi projekto partneriai. Susitikimo metu dalyviai susipažino su partneriais, Kokkolos verslo institutu, dalyvavo 24 val. stovykloje, kurioje per 24 val. sukurė verslo idėją ir parengė jos įgyvendinimo verslo planą.

Mokinių ataskaita (vaizdinė medžiaga) >>

2009 m. lapkričio 18 – 20 d. Vilniuje viešėjo delegacija iš Suomijos Kokkola Business Institute – 10 mokinių kirpėjų ir 2 mokytojos.
Šis vizitas – projekto „Top chance“ tęsinys.
Svečiai aplankė mūsų Centrą. Skaitykloje vyko susitikimas su Centro bendruomenės atstovais. Jo metu pristatyta Centro istorija, veikla, mokymo programos. Ekskursijos po Centrą metu svečiai susipažino su mokymo aplinka, teorijos kabinetais, praktinio mokymo dirbtuvėmis, mokyklos kirpykloje susitiko su mokiniais kirpėjais.
Kitą dieną  profesijos mokytoja K.Čemeškaitė su mokiniais palydėjo svečius iš Suomijos į Kauną, kur jie aplankė Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą, pasivaikščiojo po Kauno senamiestį. Paskutinę viešnagės dieną svečiai, lydimi profesijos mokytojos E.Dūdienės ir mokinių, aplankė keletą geriausių  Vilniaus miesto kirpyklų ir grožio salonų.

 

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema