Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Reklamos ir renginių organizavimas - Europos patirtis ir tradicijos (papildyta vizito į Belgiją pristatymu)

Projekto Nr. LLP-LdV-VETPRO-2012-LT-0703
Projekto vykdymo laikotarpis 2012-2013 m.m.

Projekto partneriai

Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla (dotacijos gavėjas)
Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras

Santrauka

Pagrindinis projekto tikslas – stiprinti pedagogų ir darbuotojų, atsakingų už mokymo programų įgyvendinimą, profesines kompetencijas, siekiant kokybiško vizualinės reklamos gamintojo bei apeigų ir švenčių organizatoriaus programų įgyvendinimo.
Projekto metu, 12 Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos ir Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro vizualinės reklamos gamintojų bei apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybių profesijos mokytojų ir darbuotojų atsakingų už šių mokymo programų įgyvendinimą, vyks į Ispanijos ir Belgijos mokyklas, įmones. Vizitų metu dalyviai susipažins su reklamos ir renginių organizavimo specialistų mokymu, mokymo programų turiniu, stebės užsiėmimus, susipažins su reklamos ir renginių organizavimo rinka aplankytose šalyse, jos ypatumais, skirtumais, su įvairių tautų papročiais, tradicijomis, rinks su tuo susijusią informaciją.

Dotacija 14.280,00 eurų

Projekto vykdymo eiga

2012 m. birželio 4-27 d. projekto dalyvių atranka >>

2012 m. spalio 20-27 d. vyko projekto dalyvių vizitas į Ispaniją, Malagą. Kartu su Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos profesinio mokymo specialistais į Malagą vyko centro direktorė R. Pečiukaitytė ir projektų vadovė, profesijos mokytoja R. Damkauskienė. Vizito dalyviai lankėsi profesinio mokymo institucijose, mokytojų kvalifikacijos tobulinimo centre, verslo įmonėse. Dalyviai susipažino su Ispanijos profesinio mokymo sistema, reklamos bei renginių organizavimo specialistų mokymu, reklamos bei renginių organizavimo paslaugų rinkos ypatumais.

2012 m. spalio 29 d. centro vadovų tarybos posėdyje Rita Pečiukaitytė ir Rita Damkauskienė pristatė vizitą į Malagą bei jo metu įgytą patirtį.
Pristatymą galite pažiūrėti čia >> 

ldv 0703_malaga_02

ldv 0703_malaga_03

ldv 0703_malaga_01

Reklamos ir renginių organizavimas – Europos patirtis ir tradicijos

2013 m. balandžio 21-28 d. vyko dalyvių vizitas į Belgiją, Antverpeną. Į Belgiją vyko Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos profesinio mokymo specialistai bei Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro profesijos mokytojos Zina Žvalionienė ir Gitana Baranskienė.

Projekto dalyviai lankėsi profesinio mokymo institucijose (Techninė mokykla ir emigrantų mokymo centras, Stela Maris profesinė mokykla), mokyklos socialinių partnerių, Antverpeno miesto reklamos ir renginių organizavimo įmonėse (Antverpeno viešbučiai: „Radisson“,„Hilton“, Antverpeno universitetas).

Dalyviai susipažino su Belgijos mokyklų ugdymo procesu, mokymo programų turiniu, materialine specialistų mokymo baze. Taip pat dalyvavo Svetingumo mokymo programos užsiėmimuose, kuriuose susipažino su mokymo procese naudojamais mokymo metodais, programos sudėtimi, moduliais.

Laisvalaikiu dalyviai apžiūrėjo Mecheleno, Antverpeno senamiestį, lankėsi sostinėje (Briuselyje).

Gitana Baranskienė, Zina Žvalionienė

DSC00108

372

346

017

226

DSC00183

DSC00264

2013 m. gegužės 13 d. centro vadovų tarybos posėdyje Zina Žvalionienė ir Gitana Baranskienė pristatė vizitą į Antverpeną bei jo metu įgytą patirtį.

Pristatymą galite pasižiūrėti čia >>

paveikslelius 021

paveikslelius 034

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema