Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Ilgalaikis makiažas - grožio paslaptis

Projekto Nr. Nr.LLP-LdV-IVT-2012-LT-0697
Projekto vykdymo laikotarpis: 2012-2013 m.m.

Projekto partneriai

Tauragės profesinio rengimo centras
Panevėžio profesinio rengimo centras
Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla
Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras (dotacijos gavėjas)

Dotacija 11.740,00 eurų

Santrauka

Dešimt Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro, Tauragės profesinio rengimo centro, Panevėžio profesinio rengimo centro ir Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos mokinių, besimokančių pagal pirminio profesinio lygmens higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programą stažuosis užsienio šalyse.
Planuojami 3 savaičių trukmės vizitai į  Lenkiją ir Latviją. Projektas padės gilinti higieninės kosmetikos kosmetikų technologines žinias ir lavinti profesinius įgūdžius. Mokiniai turės galimybę susipažinti su naujausiomis ilgalaikio makiažo technologijomis ir tendencijomis, gebės patys atlikti ilgalaikį makiažą, išbandys įvairias ilgalaikio makiažo technikas bei technologijas.

Projekto vykdymo eiga 

2012 m. lapkričio 4 - 24 d. vyko dvi projekto dalyvių stažuotės Latvijoje ir Lenkijoje

Į stažuotę Latvijoje vyko penkios mokinės: Jurgita Lileikytė, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla; Daiva Lebrikaitė, Tauragės profesinio rengimo centras; Rolanda Jonelienė, VĮ Panevėžio profesinio rengimo centras; Eva Jočytė ir Inesa Aleksejeva, Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras. Projekto dalyvės atliko praktiką Jelgavas Amatu vidusskola.

logotipas

Antroji stažuotė vyko Lenkijoje, Zespol Szkol Zawodowych nr 2 w Bialymstoku. Į Lenkiją vyko Aušra Juškevičiūtė, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla; Vitalija Milkerytė, Tauragės profesinio rengimo centras; Raminta Šimkutė, VĮ Panevėžio profesinio rengimo centras; Brigita Stasiukevič ir Aistė Klemaitė Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras.

Stažuočių Latvijoje ir Lenkijoje metu projekto dalyvės dirbo pagal įgyjamą specialybę, susipažino su darbo ypatumais bei skirtumais svečioje šalyje, bendravo ir sėmėsi profesinių žinių iš priimančios mokyklos mokytojų bei kartu besimokančių mokinių. Mokinės galėjo palyginti savo turimus gebėjimus ir žinias tiek su kolegų iš skirtingų Lietuvos profesinio rengimo centrų, tiek su svečių šalių mokinių gebėjimais ir žiniomis. Laisvalaikiu projekto dalyvės lankėsi Latvijos sostinėje Rygoje, Rygos operos ir baleto teatre, su vietiniais gyventojais šventė Latvijos nepriklausomybės dieną, dalyvavo įvairiuose renginiuose. Į Lenkiją vykusios mokinės susipažino su Belistoko miesto architektūros paminklais, lankėsi ikonų muziejuje.

DSC04275

P1040239 

 2012 m. gruodžio 13 d. projekto dalyvės pristatė centro bendruomenei stažuotes Latvijoje ir Lenkijoje, jose įgytą patirtį bei įspūdžius. Direktorė R. Pečiukaitytė įteikė dalyvėms Europass mobilumo dokumentus.

DSCN0894

DSCN0899

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema