Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

2017 m. programos „Erasmus+“ profesinio mokymo sektoriaus 1 pagrindinio veiksmo (mobilumo projektų) konkurso rezultatai

Švietimo mainų paramos fondas paskelbė 2017 m. programos „Erasmus+“ profesinio mokymo sektoriaus mobilumo projektų konkurso rezultatus. Džiugu, kad Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro projektas „Praktika užsienyje – profesinių kompetencijų tobulinimo galimybė“ (Nr. 2017-1-LT01-KA102-034964) yra finansuotas. Projektui skirta 66 507,00 eurų dotacija.

2017-2018 mokslo metais 32 kirpėjo, higieninės kosmetikos kosmetiko ir masažuotojo profesijų besimokantys mokiniai turės galimybę vykti į stažuotes Latvijoje, Vokietijoje, Makedonijoje, Estijoje ir Prancūzijoje.  Penki centro darbuotojai, atsakingi už kirpėjų, higieninės kosmetikos kosmetikų ir masažuotojų profesinį mokymą, vyks į Prancūziją, Vokietiją bei Estiją. Projekto dalyviai įgis naujų praktinių profesinių įgūdžių bei plėtos tarpkultūrinę kompetenciją, kuri yra reikšminga konkurencingo XXI amžiaus piliečio kompetencijų dalis.

Plačiau apie konkurso rezultatus galima sužinoti čia:

ttp://www.erasmus-plius.lt/naujiena/skelbiame-2017-m-programos-erasmus-bendrojo-ugdymo-ir-profesinio-mokymo-sektoriu-1-pagrindinio-veiksmo-konkurso-rezultatus-499

Parengė projektų vadovė Rita Damkauskienė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema