Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

LR Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos sprendimu karantinas pratęsiamas iki 2021 m. vasario 28 d.

Centro mokiniams mokymo procesas nesikeičia, naudojamas nuotolinis arba dalinai kontaktinis mokymo būdas, visos veiklos centro mokiniams ir darbuotojams vykdomos pagal direktorės sausio 20 d. įsakymą.  https://vpvpmc.lt/images/dokumentai/corona/isakymai/i20210121.pdf

Skaityti daugiau...

Ką veikti per žiemos atostogas?

Šiemet mūsų laukia neįprastas šventinis laikotarpis. Dabartiniai pokyčiai nėra smagūs, tačiau kiekvienas iš mūsų galime pasistengti ir šiuo metu rasti pozityvių dalykų savo kasdienybėje. Išlikti pozityviam dabar gali prireikti daugiau pastangų nei įprastai. Keletas patarimų – priminimų šventiniam laikotarpiui:

 Saugokime vieni kitus tam, kad kitais metais šventes galėtume sutikti kartu su savo šeima. Didelį dėmesį skirkite bendravimui, tik šiuo metu darykite tai kūrybiškai. Organizuokite video skambučius su savo draugais ir artimaisiais. Paruoškite ranka rašytus atvirukus. Tai gali nudžiuginti labiau nei įprasta elektroninė žinutė. Paskambinkite draugams ir giminaičiams, kurie gyvena vieni – jiems šiuo metu gali būti itin reikalinga emocinė parama.

Skaityti daugiau...

Suaugusiųjų mokymosi informacinė sistema

Gerbiami centro mokiniai, mokytojai

Prašome susipažinti su nemokama  informacine sistema SMIS (www.smis.lt) Siūlome jums prie jos prisijungti ir naudotis sistemoje esančia informacija. Aktyvavę šį prisijungimą savo el. pašte, mokiniai galės laisvai naudotis visa sistemoje esančia informacija ir taip siekti įgyti jiems reikalingas bendrąsias kompetencijas. Pridedame detalesnę informaciją, nusakydami nuoseklius prisiregistravimo sistemoje žingsnius. Teisinio raštingumo ir kitų temų turinys šiuo metu yra koreguojamas, atliepiant dabarties reikalavimus.

Skaityti daugiau...

Rekomendacijos, skirtos apsisaugoti nuo COVID-19 ir jo sukelto streso

COVID-19 atvejų skaičius mūsų šalyje didėja, todėl reikia nepamiršti saugoti savęs ir aplinkinių tiek mokykloje, tiek už jos ribų. Nors per šį laikotarpį jau spėjome įsidėmėti pagrindines apsaugos priemones, tačiau atsarga gėdos nedaro. Apačioje apibendrintai pateiksime oficialias Sveikatos Apsaugos Ministerijos (SAM) ir Pasaulinės Sveikatos Organizacijos (PSO)  nurodytas rekomendacijas, skirtas apsisaugoti nuo viruso. 

Skaityti daugiau...

Dėl fizinio kontakto ribojimo

TEORIJOS KORPUSO MOKINIŲ IR MOKYTOJŲ DĖMESIUI

Centre būtina maksimaliai laikytis numatytų papildomų saugos priemonių atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją ir Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus

Maksimaliai ribokite bendruomenės narių fizinį kontaktą, laikykitės saugaus atstumo. Jeigu neišlaikomas 2 metrų atstumas darbuotojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Skaityti daugiau...

Pamokų ir užsiėminų laikas

TEORINIO MOKYMO PAMOKŲ ( TEORIJOS MOKYMO KORPUSE) PAMOKŲ LAIKAS

Pamokos nr. Pamokos pradžia Pamokos pabaiga
1 8.00 8.45
2 8.55 9.40
3 9.50 10.35
4 10.45 11.30
11.30-12.00 pietūs I ir II aukštų mokiniams ir masažuotojų specialybės mokiniai iš praktinio mokymo korpuso
5 12.00 12.45
12.45-13.15 pietūs III ir IV aukštų mokiniams ir fotografų specialybės mokiniai iš praktinio mokymo korpuso
6 13.15 14.00
7 14.10 14.55
8 15.05 15.50

 

Skaityti daugiau...

Beveik mėnuo namuose: kaip atsipalaiduoti ir neužmiršti pasirūpinti savimi

Kambariai namuose sutvarkyti, maistas pagamintas, darbai nudirbti – o kas toliau? Ilgą laiką būnant toje pačioje aplinkoje ima stigti veiklų, darosi sunkiau išbūti su savimi, galima pradėti jausti nerimą. Todėl svarbu nepamiršti skirti kokybiško laiko sau ir nenutolti nuo natūralios rutinos. Tai padaryti gali padėti knygos, išmaniosios technologijos, o, prireikus, ir psichologo konsultacija.

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema