Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Masažuotojo specialybės mokinių sveikatingumo šventė-konkursas „Būkime sveiki Lietuvos ateičiai“

Šių metų lapkričio 7 d., dalyvaujant Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokinių projekte „MŪSŲ DOVANOS LIETUVAI“, buvo surengtas masažuotojo specialybės mokinių sveikatingumo šventė-konkursas „Būkime sveiki Lietuvos ateičiai“, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti.

Renginio tikslas – populiarinti masažuotojo specialybę, supažindinti su metodikomis ir technikomis, galinčiomis padėti suprasti savo kūno poreikius, kad išliktume kuo ilgiau sveikesni.

Šventėje, be masažuotojo specialybės mokinių (M-4, M-5, M-6, M-7 grupės), dalyvavo ir svečias iš Švietimo ir mokslo ministerijos, mokyklos valdžios atstovai bei visi kiti, kam svarbi sveikata ir gera savijauta.

Šventę atidarė centro direktorė Rita Pečiukaitytė. Renginio metu skaitytos teorinės-praktinės paskaitos:

  • „Japoniško terapinio veido masažo subtilybės. Savimasažas“ (vedė Diana Gervienė, kineziterapeutė, licencijuota KOBIDO masažo meistrė, autorinių seminarų ir ISPADO akademijos dėstytoja);
  • „Sąmoningas judesių valdymas“ (vedė Jolanta Ghaoui, grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ kineziterapeutė).

Projekto kulminacija – masažuotojų šventė-konkursas, kurio metu dalyviai pademonstravo savo meistriškumą laisvoje programoje. Be klasikinio masažo buvo atlikti ir kiti masažai: vytelėmis, Yumeiho, Tajų, Linksmųjų apelsinų, atpalaiduojantis...

Išrinktos charizmatiškiausio, originaliausio, techniškiausio, ergonomiškiausio, švelniausio masažuotojo ir kitos nominacijos.

Visi dalyviai šiame konkurse tapo nugalėtojais! Linkime jiems sėkmės ir toliau tobulėti, o Lietuvos žmonėms suprasti, kad jų sveikata yra jų rankose.

Dėkojame visiems prisidėjusiems, tame tarpe ir fotografei Gintarei Grigėnaitei bei charizmatiškajam renginio vedėjui Regimantui Šimui.

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema