Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Trakų r. Onuškio Donato Malinausko gimnazijos mokinių dalyvavimas technologijų užsiėmimuose

2015 m. balandžio 9 dieną į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Trakų r. Onuškio Donato Malinausko gimnazijos, kurie dalyvavo technologijų užsiėmimuose (floristikos, fotografo, auklės).

Floristikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Genoveta Zuokienė. Ji mokiniams papasakojo apie floristinio dizaino stilius, komponavimo būdus, supažindino su skintais augalais ir jų panaudojimu floristikoje. Vėliau mokiniai turėjo galimybę patys komponuoti floristinius papuošalus.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius Sauleika. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Tai menas ir mokslas kartu - kaip menas išreiškia asmeninę viziją, o kaip mokslas priklauso nuo technologijos. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški, o kokie ne ir kt. Auklės užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Sigita Vavilavičienė. Ji mokinius supažindino su ikimokyklinio amžiaus vaikų veikla.

Mokiniams šie užsiėmimai labai patiko, tad visi džiaugsmingai, nuoširdžiai bei kruopščiai dirbo.

Po užsiėmimų karjeros koordinatorės Gitana Baranskienė ir Romena Talačkienė supažindino mokinius su centre rengiamomis profesijomis, surengė ekskursiją po atnaujintas centro patalpas.

Organizatoriai
G. Baranskienė, R. Talačkienė, G. Zuokienė, S. Sauleika, S. Vavilavičienė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema