Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus vidurinės mokyklos mokinių dalyvavimas technologijų užsiėmimuose

2015 m. kovo 27 dieną į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus vidurinės mokyklos, kurie dalyvavo technologijų užsiėmimuose (fotografijos, dailiųjų tekstilės dirbinių, dailiųjų odos dirbinių).

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius Sauleika. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Tai menas ir mokslas kartu - kaip menas išreiškia asmeninę viziją, o kaip mokslas priklauso nuo technologijos. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški, o kokie ne ir kt.

Dailiųjų tekstilės dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Valentina Pašakinskienė. Ji mokiniams papasakojo apie filcą. Filcas - dirbtinis veltinis. Iš jo galima karpyti įvairias formas ir siūti įvairius smulkius daiktus. Mokiniai pasigamino Velykinius kiškius iš dirbtinio veltinio .

Dailiųjų odos dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Violeta Sinkevičienė. Ji mokiniams papasakojo apie odos dekoravimo ir komponavimo technikas, medžiagų savybes, jų paskirtį bei pritaikymą. Taip pat supažindino su įrankiais, kurie reikalingi atliekant tam tikrą gaminį. Vėliau mokiniai bei juos lydintys mokytojai galėjo pasigaminti odines seges.

Mokiniams šie užsiėmimai labai patiko, tad visi džiaugsmingai, nuoširdžiai bei kruopščiai dirbo.

Smagu, kad atlikti kūrybiniai darbai pradžiugino mažuosius kūrėjus.

Organizatoriai
G. Baranskienė, R. Talačkienė, S. Sauleika, Valentina Pašakinskienė, Violeta Sinkevičienė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema