Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus „Ąžuolyno” progimnazijos mokiniai technologijų užsiėmimuose

2014 m. kovo 6 dieną į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus „Ąžuolyno” progimnazijos, kurie dalyvavo technologijų užsiėmimuose (floristo, higieninės kosmetikos ir dailiųjų tekstilės dirbinių). 

Floristikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Genoveta Zuokienė. Ji mokiniams papasakojo apie floristinio dizaino stilius, komponavimo būdus, supažindino su skintais augalais ir jų panaudojimu floristikoje. Vėliau mokiniai turėjo galimybę patys sukurti meninę kompoziciją – saulėgrąžų medelį.
Dailiųjų tekstilės dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Valentina Pašakinskienė. Ji mokiniams pasakojo apie šibori techniką. Mokiniai sužinojo, jog tai – vienas iš seniausių audinio apdirbimo ir marginimo būdų. Taip pat pamatė, kad audinys gali būti įvairiai sukamas, rišamas, dygsniuojamas, spaudžiamas bei lankstomas ir iš jo išgaunamos įdomios, gražios formos tam tikras gaminys. Po teorinės dalies atvykę svečiai patys praktiškai išbandė šibori techniką ir pasigamino pagalvėlių užvalkalus.
Užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Gintarė Mateikaitė. Ji mokiniams papasakojo apie higieninės kosmetikos procedūras bei pademonstravo, kaip reikia pasidaryti dieninį veido makiažą. Vėliau visos norinčios viešnios galėjo taip pat mėgautis grožio procedūromis, kurias atliko HK-8 grupės mokinės.
Mokiniams šie užsiėmimai labai patiko, tad visi džiaugsmingai, nuoširdžiai bei kruopščiai dirbo. Smagu, kad atlikti kūrybiniai darbai pradžiugino mažuosius kūrėjus.

Organizatoriai: G. Baranskienė, R. Talačkienė, G. Zuokienė, V. Pašakinskienė, G. Mateikaitė.

 

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema