Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Jeruzalės pagrindinės mokyklos mokinių dalyvavimas technologijų užsiėmimuose

2014 m. kovo 13 dieną į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Jeruzalės pagrindinės mokyklos, kurie dalyvavo technologijų užsiėmimuose (fotografijos, higieninės kosmetikos ir socialinio darbuotojo padėjėjo). 


Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius Sauleika. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra įdomi ir gana sudėtinga. Tai menas ir mokslas kartu – kaip menas išreiškia asmeninę viziją, o kaip mokslas priklauso nuo technologijos. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški, o kokie ne ir kt.

Higieninės kosmetikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Gintarė Mateikaitė, kuri mokiniams papasakojo apie higieninės kosmetikos procedūras bei pademonstravo, kaip reikia pasidaryti dieninį veido makiažą. Vėliau visos norinčios viešnios galėjo pasimėgauti grožio procedūromis, kurias atliko HK-8 grupės mokinės.

Socialinių darbuotojų padėjėjo užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Gitana Baranskienė. Ji mokinius supažindino su socialinio darbuotojo padėjėjo specialybe, teikiamomis slaugos paslaugaomis ir pademonstravo, kaip reikia gulinčiam ligoniui pakeisti patalynę. Vėliau visi mokiniai patys visa tai išbandė.
Mokiniams šie užsiėmimai labai patiko, tad visi džiaugsmingai, nuoširdžiai bei kruopščiai darbavosi.

Smagu, kad atlikti kūrybiniai darbai pradžiugino mažuosius kūrėjus.

Organizatoriai: G. Baranskienė, R. Talačkienė, S. Sauleika, G. Mateikaitė.


 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema