Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Tuskulėnų vidurinės mokyklos mokinių dalyvavimas technologijų užsiėmimuose

2014 m. vasario 25 dieną į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Tuskulėnų vidurinės mokyklos, kurie dalyvavo technologijų užsiėmimuose (floristikos, higieninės kosmetikos ir fotografijos).

Floristikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Genoveta Zuokienė. Ji mokiniams papasakojo apie floristinio dizaino stilius, komponavimo būdus, supažindino su skintais augalais ir jų panaudojimu floristikoje. Vėliau mokiniai turėjo galimybę patys sukurti meninę kompoziciją – saulėgrąžų medelį.

Užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Dovilė Mackelytė. Ji mokiniams papasakojo apie higieninės kosmetikos procedūras bei pademonstravo kaip reikia pasidaryti dieninį veido makiažą. Vėliau visos norinčios viešnios galėjo taip pat mėgautis grožio procedūromis, kurias atliko HK-8 grupės mokinės...

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius Sauleika. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Tai menas ir mokslas kartu - kaip menas išreiškia asmeninę viziją, o kaip mokslas priklauso nuo technologijos. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški, o kokie ne ir kt.

Mokiniams šie užsiėmimai labai patiko, tad visi džiaugsmingai, nuoširdžiai bei kruopščiai dirbo. Smagu, kad atlikti kūrybiniai darbai pradžiugino mažuosius kūrėjus.

Organizatoriai G. Baranskienė, R. Talačkienė, G. Zuokienė, D. Mackelytė, S. Sauleika

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema