Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Diskusija apie savanorystę „PADĖK SAU – PADĖK KITIEMS“

2013 m. spalio 14 dieną Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokiniams buvo suorganizuota paskaita „Padėk sau – padėk kitiems”.

Susitikimo metu VŠĮ „Socialinis veiksmas“ projektų koordinatorės Jūratė Bukauskaitė ir Justina Babušytė suteikė mokiniams naudingą informaciją apie savanorystę, jos rūšis, kodėl verta tapti savanoriu, kaip tinkamai pasirinkti savanorių organizaciją. Taip pat atsakė į klausimus, susijusius su vienos ar kitos savanorystės pasirinkimo galimybėmis.

„Socialinio veiksmo“ savanorės Snežana Michailovskaja (savanoriavo vieną mėnesį Turkijoje „Šokių festivalyje“ ir buvo atsakinga už festivalio sklaidą) ir Meda Simanavičiūtė (Prancūzijoje savanoriavo dešimt mėnesių jaunimo viešbučiuose ir organizavo renginius) pasidalino savo kelionių patirtimi ir įspūdžiais.

Plačiau apie savanorystę skaitykite >>> http://www.savanoriai.org/

Mintys:

Jei žmogus neturi ko siekti, kažko kilnesnio, tai jo gyvenimas būna beprasmis ir labai liūdnas.

(Antuanas de Sent Egziuperi „Mažasis princas“)

Savanoriaujant atsiranda prasmės pojūtis, suvokimas, kad gyveni ne vien tam, kad patenkintum poreikius – susitvarkytum buitį, leistum sau atostogas. Visa tai, be jokios abejonės, smagu turėti, bet prasmė gyvenime atsiranda tik kai daliniesi – nesvarbu kuo, užtenka to, ką turi. Tik tada tavo gyvenimas yra prasmingas. (Andrius Mamontovas)

Jei norite būti savanaudis, jums reiktų to siekti protingu būdu. Kvailas būdas būti savanaudžiu

yra (…) siekti laimės tik sau. Protingas būdas būti savanaudžiu yra siekti kitų gerovės.

(Dalai Lama)

Mokinių tarybos koordinatorė Gitana Baranskienė

Daugiau nuotraukų žiūrėti čia >>> https://www.dropbox.com/sh/hv7dqfs99azbfc4/tnrCol5okZ

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema