Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos mokinių dalyvavimas technologijų užsiėmimuose

2013m. rugsėjo 27 dieną į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos, kurie dalyvavo technologijų užsiėmimuose (dailiųjų odos dirbinių ir dailiųjų tekstilės dirbinių).

Dailiųjų odos dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Kristina Uginčienė. Ji mokiniams papasakojo apie odos dekoravimo ir komponavimo technikas, medžiagų savybes, jų paskirtį bei pritaikymą. Taip pat supažindino su įrankiais, kurie reikalingi atliekant tam tikrą gaminį. Vėliau mokiniai bei juos lydintys mokytojai galėjo pasigaminti raktams pakabučius ar žymeklius knygoms.

Dailiųjų tekstilės dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Valentina Pašakinskienė. Ji mokiniams pasakojo apie šibori techniką. Mokiniai sužinojo, jog tai - vienas iš seniausių audinio apdirbimo ir marginimo būdų. Taip pat pamatė, kad audinys gali būti įvairiai sukamas, rišamas, dygsniuojamas, spaudžiamas bei lankstomas ir iš jo išgaunamos įdomios, gražios formos tam tikras gaminys. Po teorinės dalies atvykę svečiai patys praktiškai išbandė šibori techniką ir pasigamino pagalvėlių užvalkalus.

Organizatoriai
G. Trembo, G. Baranskienė, K. Uginčienė, V. Pašakinskienė

005

007

008

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema