Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Viršuliškių mokyklos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2019 m. birželio 5 d. į Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Viršuliškių mokyklos, kurie dalyvavo floristo, dailiųjų tekstilės dirbinių bei fotografo technologijų užsiėmimuose.

Floristikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Vaiva. Ji mokiniams papasakojo apie floristinio dizaino stilius, komponavimo būdus, supažindino su skintais augalais ir jų panaudojimu floristikoje. Vėliau mokiniai turėjo galimybę patys sukurti floristinę apyrankę.

Dailiųjų tekstilės dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Valentina. Ji mokiniams papasakojo apie pagalvėlių gaminimą, dekoro atlikimą bei puošimą. Vėliau patys mokiniai pasigamino dekoratyvines pagalvėles, kurias galima pripildyti aromatu, eteriniu aliejumi.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Paulius. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Tai menas ir mokslas kartu - kaip menas išreiškia asmeninę viziją, o kaip mokslas priklauso nuo technologijos. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.

Mokiniams šie užsiėmimai labai patiko, tad visi džiaugsmingai, nuoširdžiai bei kruopščiai dirbo.

                                                                                             Karjeros koordinatorės: Gitana, Romena

Profesijos mokytojai: Vaiva, Valentina, Paulius

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema