Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Užupio gimnazijos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2019 m. balandžio 18 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio mokymo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Užupio gimnazijos, kurie dalyvavo fotografijos, higieninės kosmetikos ir kirpėjo technologijų užsiėmimuose.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Paulius. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Tai menas ir mokslas kartu - kaip menas išreiškia asmeninę viziją, o kaip mokslas priklauso nuo technologijos. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.

Higieninės kosmetikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja  Solveiga. Ji mokiniams papasakojo apie higieninės kosmetikos procedūras bei pademonstravo, kaip reikia pasidaryti dieninį veido makiažą. Vėliau visos norinčios viešnios galėjo taip pat mėgautis grožio procedūromis.

Kirpėjo užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Ilona. Ji mokiniams papasakojo apie higieninę ir profilaktinę plaukų priežiūrą, parodė kasdieninio sušukavimo būdus. Vėliau mokinėms sušukavo plaukus.

Mokiniams šie užsiėmimai labai patiko, tad visi džiaugsmingai, nuoširdžiai bei kruopščiai dirbo.

                                                                                             Karjeros koordinatorės: Gitana, Romena

Profesijos mokytojai: Paulius, Solveiga, Ilona

 

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema