Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Gerosios vilties progimnazijos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2019 m. balandžio 2 d. į Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Gerosios vilties progimnazijos, kurie dalyvavo fotografijos, kirpėjo ir vizualinės reklamos gamintojo technologijų užsiėmimuose.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.

Kirpėjo užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Ana. Ji mokiniams papasakojo apie higieninę ir profilaktinę plaukų priežiūrą, parodė kasdieninio sušukavimo būdus. Vėliau mokinėms sušukavo plaukus.

Vizualinės reklamos gamintojo užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Daiva. Ji mokiniams papasakojo apie vizualinės reklamos gamintojo profesijos ypatumą apimti meną ir mokslą - šiuolaikines technologijas. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su technologine įranga, naudojama reklamos gamybos versle, padiskutuoti apie reklamos specialistų poreikį. Mokytojos Daivos padedami mokiniai koregavo grafinius ruošinius, kuriuos įsikėlė naudodamiesi Centro virtualia mokymosi aplinka. Užsiėmimo metu buvo išsamiai papasakota ir pademonstruota reklaminio apklijavimo lipniomis plėvelėmis technologija, detalizuojant veiksmų seką ir  medžiagų parinkimo tikslingumą. Mokytojai talkinant ir detaliai komentuojant technologinę eigą, mokiniai paruošė savo sukurtas grafines kompozicijas klijavimui, dalį jų užklijavo ant pasirinkto paviršiaus, o kitus darbelius pasiėmė kaip atminimo dovaną, kurią galės panaudoti dekoruojant pasirinktą paviršių.

Mokiniams šie užsiėmimai labai patiko, tad visi džiaugsmingai, nuoširdžiai bei kruopščiai dirbo.

Karjeros koordinatorės: Gitana, Romena

Profesijos mokytojai: Saulius, Ana, Daiva

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema