Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Karšta naujiena

Projekto „Vietų vardais į mus gimtoji žemė kalba“ K. Būga, skirto vietovardžių metams paminėti, pristatymas 2019-12-06 13.00 val. centro aktų salėje.

2019 m. gruodžio 9−10 dienomis Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro vidaus auditoriai atliks kokybės vadybos sistemos vidaus auditą >>

Renginys „Karjeros diena“

2019 m. kovo 27 d. Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre vyko renginys „Karjeros diena“. Kiekvienas žinome, kaip svarbu dirbti mėgstamą darbą. Tačiau dažnai kyla klausimas, koks darbas žmogui yra tinkamas.

Į renginį atvyko Lietuvos policijos kapelionas, kunigas Algirdas Toliatas. Jis kalbėjo tema „Kaip gera būti savo kelyje“, pateikė daug naudingų patarimų apie tai, kaip siekti savo tikslų, kaip suvokti, ko iš tikrųjų trokšti.

Šie pamokymai ne vieną mokinį padrąsino aktyviau siekti savo svajonių įgyvendinimo bei nepasiduoti net ir sunkiausiomis akimirkomis.

Renginį organizavo: karjeros koordinatorės Gitana Baranskienė ir Romena Talačkienė, apeigų ir švenčių organizatoriaus AP-13 gr. mokinės Gabija ir Domantė (jų profesijos mokytoja Zina Žvalionienė) bei psichologė Rasa Pališkienė.

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema