Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Tuskulėnų gimnazijos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2019 m. kovo 8 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Tuskulėnų gimnazijos, kurie dalyvavo fotografijos, higieninės kosmetikos, kirpėjo, floristo ir socialinio darbuotojo padėjėjo technologijų užsiėmimuose.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.

Higieninės kosmetikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Solveiga. Ji mokiniams papasakojo apie higieninės kosmetikos procedūras bei pademonstravo, kaip reikia pasidaryti dieninį veido makiažą. Vėliau visos norinčios viešnios galėjo taip pat mėgautis grožio procedūromis.

Kirpėjo užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Eugenija. Ji mokiniams papasakojo apie higieninę ir profilaktinę plaukų priežiūrą, parodė kasdieninio sušukavimo būdus. Vėliau mokinėms sušukavo plaukus.

Floristikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Virginija. Ji mokinius supažindino su nauja augalų paruošimo technologija – transformacija ir jos panaudojimu floristikoje. Vėliau mokiniai turėjo galimybę patys sukurti floristinę kompoziciją mamai.

Socialinio darbuotojo padėjėjo užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Gitana. Ji mokinius supažindino su socialinio darbuotojo padėjėjo specialybe, teikiamomis slaugomo asmens priežiūros paslaugomis ir pademonstravo, kaip saugiai paversti slaugomą asmenį ant šono. Vėliau visi mokiniai patys tai išbandė.

Mokiniams šie užsiėmimai labai patiko, tad visi džiaugsmingai, nuoširdžiai bei kruopščiai dirbo.

 

                                                                                             Karjeros koordinatorės: Gitana, Romena

Profesijos mokytojai: Saulius, Solveiga, Eugenija, Virginija, Gitana

 

 

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema