Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Santaros gimnazijos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2019 m. kovo 20 d. į Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Santaros gimnazijos, kurie dalyvavo floristo, fotografijos, kirpėjo, dailiųjų tekstilės dirbinių bei dailiųjų odos dirbinių technologijų užsiėmimuose.

Floristikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Stanislava. Ji mokiniams papasakojo apie floristinio dizaino stilius, komponavimo būdus, supažindino su skintais augalais ir jų panaudojimu floristikoje. Vėliau mokiniai turėjo galimybę patys sukurti Velykinę šakelę.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.

Kirpėjo užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Loreta. Ji mokiniams papasakojo apie higieninę ir profilaktinę plaukų priežiūrą, parodė kasdieninio sušukavimo būdus. Vėliau mokinėms sušukavo plaukus.

Dailiųjų tekstilės dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Valentina. Ji mokiniams papasakojo apie apyrankių iš siūlų ir atlasinių kaspinėlių pynimo būdus. Vėliau patys mokiniai pasigamino apyrankes pagal sutažo techniką.

Dailiųjų odos dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Kristina. Ji mokiniams papasakojo apie odos dekoravimo ir komponavimo technikas, medžiagų savybes, jų paskirtį bei pritaikymą. Taip pat supažindino su įrankiais, kurie reikalingi atliekant tam tikrą gaminį. Vėliau mokiniai bei juos lydintys mokytojai galėjo pasigaminti raktams pakabučius.

Mokiniams šie užsiėmimai labai patiko, tad visi džiaugsmingai, nuoširdžiai bei kruopščiai dirbo.

                                                                                             Karjeros koordinatorės: Gitana, Romena

Profesijos mokytojai: Stanislava, Saulius, Loreta, Valentina, Kristina

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema