Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Naujininkų mokyklos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2019 m. kovo 6 d. į Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Naujininkų mokyklos, kurie dalyvavo fotografo, kirpėjo ir dailiųjų tekstilės dirbinių technologijų užsiėmimuose.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.

Kirpėjo užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Loreta. Ji mokiniams papasakojo apie higieninę ir profilaktinę plaukų priežiūrą, parodė kasdieninio sušukavimo būdus. Vėliau mokinėms sušukavo plaukus.

Dailiųjų tekstilės dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Valentina. Ji mokiniams papasakojo apie apyrankių iš siūlų ir atlasinių kaspinėlių pynimo būdus. Vėliau patys mokiniai pasigamino apyrankes pagal sutažo techniką.

Karjeros koordinatorės Gitana ir Romena supažindino mokinius su centre rengiamomis profesijomis, surengė ekskursiją po atnaujintas centro patalpas.

Karjeros koordinatorės: Gitana, Romena

Profesijos mokytojai: Saulius, Loreta, Valentina

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema