Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Lazdynų mokyklos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2018 m. lapkričio 20 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Lazdynų mokyklos, kurie dalyvavo floristo, fotografijos, higieninės kosmetikos ir kirpėjo technologijų užsiėmimuose.

Floristikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Nijolė. Ji mokiniams papasakojo apie floristinio dizaino stilius, komponavimo būdus, supažindino su skintais augalais ir jų panaudojimu floristikoje. Vėliau mokiniai turėjo galimybę patys sukurti kalėdinę žvaigždę.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Tai menas ir mokslas kartu - kaip menas išreiškia asmeninę viziją, o kaip mokslas priklauso nuo technologijos. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.

Higieninės kosmetikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja  Gražina. Ji mokiniams papasakojo apie higieninės kosmetikos procedūras bei pademonstravo, kaip reikia pasidaryti dieninį veido makiažą. Vėliau visos norinčios viešnios galėjo taip pat mėgautis grožio procedūromis.

Kirpėjo užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Loreta. Ji mokiniams papasakojo apie higieninę ir profilaktinę plaukų priežiūrą, parodė kasdieninio sušukavimo būdus. Vėliau mokinėms sušukavo plaukus.

Mokiniams šie užsiėmimai labai patiko, tad visi džiaugsmingai, nuoširdžiai bei kruopščiai dirbo.

                                                                                             Karjeros koordinatorės: Gitana, Romena

Profesijos mokytojai: Nijolė, Saulius, Gražina, Loreta

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema