Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazijos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2018 m. lapkričio 20 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazijos, kurie dalyvavo dailiųjų tekstilės dirbinių, fotografijos, higieninės kosmetikos ir kirpėjo technologijų užsiėmimuose.

Dailiųjų tekstilės dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Valentina. Ji mokiniams papasakojo apie karoliukų vėrimo būdus. Vėliau patys mokiniai pasigamino eglutės žaisliukus.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.

Higieninės kosmetikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja  Gražina. Ji mokiniams papasakojo apie higieninės kosmetikos procedūras bei pademonstravo, kaip reikia pasidaryti dieninį veido makiažą. Vėliau visos norinčios viešnios galėjo taip pat mėgautis grožio procedūromis.

Kirpėjo užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Loreta. Ji mokiniams papasakojo apie higieninę ir profilaktinę plaukų priežiūrą, parodė kasdieninio sušukavimo būdus. Vėliau mokinėms sušukavo plaukus..

Karjeros koordinatorės Gitana ir Romena supažindino mokinius su centre rengiamomis profesijomis, surengė ekskursiją po atnaujintas centro patalpas.

Karjeros koordinatorės: Gitana, Romena

Profesijos mokytojai: Valentina, Saulius, Gražina, Loreta

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema