Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2018 m. spalio 26 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos, kurie dalyvavo dailiųjų odos dirbinių, dailiųjų tekstilės dirbinių ir fotografijos technologijų užsiėmimuose.

Dailiųjų odos dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Kristina. Ji mokiniams papasakojo apie odos dekoravimo ir komponavimo technikas, medžiagų savybes, jų paskirtį bei pritaikymą. Taip pat supažindino su įrankiais, kurie reikalingi atliekant tam tikrą gaminį. Vėliau mokiniai bei juos lydintys mokytojai galėjo pasigaminti raktams pakabučius.

Dailiųjų tekstilės dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Valentina. Ji mokiniams papasakojo apie karoliukų vėrimo būdus. Vėliau patys mokiniai pasigamino eglutės žaisliukus.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Tai menas ir mokslas kartu - kaip menas išreiškia asmeninę viziją, o kaip mokslas priklauso nuo technologijos. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.

Mokiniams šie užsiėmimai labai patiko, tad visi džiaugsmingai, nuoširdžiai bei kruopščiai dirbo.

 

                                                                 Karjeros koordinatorės: Gitana, Romena

Profesijos mokytojai: Kristina, Valentina, Saulius

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema