Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Senvagės gimnazijos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2018 m. spalio 23 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Senvagės gimnazijos, kurie dalyvavo dailiųjų odos dirbinių, dailiųjų tekstilės dirbinių, floristikos ir kaligrafijos technologijų užsiėmimuose.

Dailiųjų odos dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Kristina. Ji mokiniams papasakojo apie odos dekoravimo ir komponavimo technikas, medžiagų savybes, jų paskirtį bei pritaikymą. Taip pat supažindino su įrankiais, kurie reikalingi atliekant tam tikrą gaminį. Vėliau mokiniai bei juos lydintys mokytojai galėjo pasigaminti skirtukus knygoms.

Dailiųjų tekstilės dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Alma. Ji mokiniams papasakojo apie apyrankių iš siūlų ir atlasinių kaspinėlių pynimo būdus. Vėliau patys mokiniai pasigamino apyrankes pagal sutažo techniką.

Floristikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Stanislava. Ji mokiniams papasakojo apie floristinio dizaino stilius, komponavimo būdus, supažindino su skintais augalais ir jų panaudojimu floristikoje. Vėliau mokiniai turėjo galimybę patys sukurti rudeninę kompoziciją iš transformuotų lapų.

Vizualinės reklamos gamintojo užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Dovilė. Ji mokinius supažindino su kaligrafijos meno įrankiais. Detaliai paaiškino, kaip pasigaminti įrankį „Cola pen“ bei atlikti kaligrafijos pratimus su šiuo įrankiu.

Mokiniams šie užsiėmimai labai patiko, tad visi džiaugsmingai, nuoširdžiai bei kruopščiai dirbo.

Karjeros koordinatorės: Gitana, Romena,

Profesijos mokytojos: Kristina, Alma, Stanislava, Dovilė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema