Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2018 m. balandžio 24 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos, kurie dalyvavo fotografijos, kirpėjo ir kaligrafijos technologijų užsiėmimuose.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius Sauleika. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Tai menas ir mokslas kartu - kaip menas išreiškia asmeninę viziją, o kaip mokslas priklauso nuo technologijos. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.

Kirpėjo užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Kristina Čemeškaitė. Ji mokiniams papasakojo apie higieninę ir profilaktinę plaukų priežiūrą, parodė kasdieninio sušukavimo būdus. Vėliau mokinėms sušukavo plaukus.

Vizualinės reklamos gamintojo užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Dovilė Pociūtė. Ji mokinius susipažino su kaligrafijos meno įrankiais. Detaliai paaiškino, kaip pasigaminti įrankį „Cola pen“ bei kaip dirbti su šiuo įrankiu.

Mokiniams šie užsiėmimai labai patiko, tad visi džiaugsmingai, nuoširdžiai bei kruopščiai dirbo.

Organizatoriai: G. Baranskienė, R. Talačkienė, S. Sauleika,  K. Čemeškaitė, D. Pociūtė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema