Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2018 m. balandžio 11 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos, kurie dalyvavo fotografijos, higieninės kosmetikos ir kaligrafijos technologijų užsiėmimuose.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius Sauleika. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Tai menas ir mokslas kartu - kaip menas išreiškia asmeninę viziją, o kaip mokslas priklauso nuo technologijos. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.

Higieninės kosmetikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Solveiga Tumienė. Ji mokiniams papasakojo apie higieninės kosmetikos procedūras bei pademonstravo kaip reikia pasidaryti dieninį veido makiažą. Vėliau visos norinčios viešnios galėjo taip pat mėgautis grožio procedūromis.

Vizualinės reklamos gamintojo užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Dovilė Pociūtė. Ji mokinius susipažino su kaligrafijos meno įrankiais. Detaliai paaiškino, kaip pasigaminti įrankį „Cola pen“ bei atlikti kaligrafijos pratrimus su šiuo įrankiu.

Parengė: G. Baranskienė, R. Talačkienė, S. Sauleika,  S. Tumienė, D. Pociūtė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema