Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Adomo Mickevičiaus gimnazijos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2018 m. kovo 21 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Adomo Mickevičiaus gimnazijos, kurie dalyvavo fotografijos ir higieninės kosmetikos technologijų užsiėmimuose.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius Sauleika. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Tai menas ir mokslas kartu - kaip menas išreiškia asmeninę viziją, o kaip mokslas priklauso nuo technologijos. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.

Higieninės kosmetikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Solveiga Tumienė. Ji mokiniams papasakojo apie higieninės kosmetikos procedūras bei pademonstravo kaip reikia pasidaryti dieninį veido makiažą. Vėliau visos norinčios viešnios galėjo taip pat mėgautis grožio procedūromis.

Karjeros koordinatorės Gitana Baranskienė ir Romena Talačkienė supažindino mokinius su centre rengiamomis profesijomis, surengė ekskursiją po atnaujintas centro patalpas.

Organizatoriai: G. Baranskienė, R. Talačkienė, S. Sauleika,  S. Tumienė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema