Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2017 m. gegužės 2 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos, kurie dalyvavo dailiųjų tekstilės dirbinių, fotografijos ir dailiųjų odos dirbinių technologijų užsiėmimuose.

Dailiųjų tekstilės dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Valentina Pašakinskienė. Ji mokiniams papasakojo apie gėlių gamybos prietaisus, gaminimo būdus. Vėliau patys mokiniai pasigamino raktų pakabuką – boružėlę.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius Sauleika. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.

Dailiųjų odos dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Kristina Uginčienė. Ji mokiniams papasakojo apie odos dekoravimo ir komponavimo technikas, medžiagų savybes, jų paskirtį bei pritaikymą. Taip pat supažindino su įrankiais, kurie reikalingi atliekant tam tikrą gaminį. Vėliau mokiniai bei juos lydintys mokytojai galėjo pasigaminti raktams pakabučius.

Mokiniams šie užsiėmimai labai patiko, tad visi džiaugsmingai, nuoširdžiai bei kruopščiai dirbo.

Organizatoriai: G. Baranskienė, R. Talačkienė, V. Pašakinskienė S. Sauleika, K. Uginčienė

 

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema