Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2016 m. balandžio 27 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinės mokyklos, kurie dalyvavo floristikos, dailiųjų odos dirbinių ir fotografo technologijų užsiėmimuose.

Floristikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Genoveta Zuokienė. Ji mokiniams papasakojo apie floristinio dizaino stilius, komponavimo būdus, supažindino su skintais augalais ir jų panaudojimu floristikoje. Vėliau mokiniai turėjo galimybę patys sukurti floristinį papuošalą. Dailiųjų odos dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Kristina Uginčienė. Ji mokiniams papasakojo apie odos dekoravimo ir komponavimo technikas, medžiagų savybes, jų paskirtį bei pritaikymą. Taip pat supažindino su įrankiais, kurie reikalingi atliekant tam tikrą gaminį. Vėliau mokiniai bei juos lydintys mokytojai galėjo pasigaminti raktų pakabukus.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius Sauleika. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Tai menas ir mokslas kartu - kaip menas išreiškia asmeninę viziją, o kaip mokslas priklauso nuo technologijos. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.

Mokiniams šie užsiėmimai labai patiko, tad visi džiaugsmingai, nuoširdžiai bei kruopščiai dirbo.

G. Baranskienė, R. Talačkienė, G. Zuokienė, K. Uginčienė, S. Sauleika

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema