Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2016 m. gegužės 12 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos, kurie dalyvavo fotografo, dailiųjų odos dirbinių, floristo ir dailiųjų tekstilės dirbinių technologijų užsiėmimuose.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius Sauleika. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Tai menas ir mokslas kartu - kaip menas išreiškia asmeninę viziją, o kaip mokslas priklauso nuo technologijos. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.

Dailiųjų odos dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Kristina Uginčienė. Ji mokiniams papasakojo apie odos dekoravimo ir komponavimo technikas, medžiagų savybes, jų paskirtį bei pritaikymą. Taip pat supažindino su įrankiais, kurie reikalingi atliekant tam tikrą gaminį. Vėliau mokiniai bei juos lydintys mokytojai galėjo pasigaminti raktams pakabučius.

Floristikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Genoveta Zuokienė. Ji mokiniams papasakojo apie floristinio dizaino stilius, komponavimo būdus, supažindino su skintais augalais ir jų panaudojimu floristikoje. Vėliau mokiniai turėjo galimybę patys sukurti floristinius papuošalus. <>Dailiųjų tekstilės dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Valentina Pašakinskienė. Ji mokiniams papasakojo apie apyrankių iš siūlų ir atlasinių kaspinėlių pynimo būdus. Vėliau patys mokiniai pasigamino apyrankes.

G.Baranskienė, R.Talačkienė, S.Sauleika, K.Uginčienė, G.Zuokienė, V.Pašakinskienė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema