Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazijos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2016 m. balandžio 8 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazijos, kurie dalyvavo fotografo, dailiųjų odos dirbinių ir higieninės kosmetikos technologijų užsiėmimuose.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius Sauleika. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Tai menas ir mokslas kartu - kaip menas išreiškia asmeninę viziją, o kaip mokslas priklauso nuo technologijos. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.

Dailiųjų odos dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Violeta Sinkevičienė. Ji mokiniams papasakojo apie odos dekoravimo ir komponavimo technikas, medžiagų savybes, jų paskirtį bei pritaikymą. Taip pat supažindino su įrankiais, kurie reikalingi atliekant tam tikrą gaminį. Vėliau mokiniai bei juos lydintys mokytojai galėjo pasigaminti knygoms skirtukus.

Higieninės kosmetikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Dovilė Mackelytė. Ji mokiniams papasakojo apie higieninės kosmetikos procedūras bei pademonstravo kaip reikia pasidaryti dieninį veido makiažą. Vėliau visos norinčios viešnios galėjo taip pat mėgautis grožio procedūromis.

G.Baranskienė, R.Talačkienė, S.Sauleika, V.Sinkevičienė, D. Mackelytė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema