Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazijos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2016 m. kovo 16 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazijos, kurie dalyvavo fotografo, higieninės kosmetikos ir dailiųjų tekstilės dirbinių technologijų užsiėmimuose.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius Sauleika. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Tai menas ir mokslas kartu - kaip menas išreiškia asmeninę viziją, o kaip mokslas priklauso nuo technologijos. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.

Higieninės kosmetikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Dovilė Mackelytė. Ji mokiniams papasakojo apie higieninės kosmetikos procedūras bei pademonstravo kaip reikia pasidaryti dieninį veido makiažą. Vėliau visos norinčios viešnios galėjo taip pat mėgautis grožio procedūromis.

Dailiųjų tekstilės dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Valentina Pašakinskienė. Ji mokiniams papasakojo apie apyrankių iš siūlų ir atlasinių kaspinėlių pynimo būdus. Vėliau patys mokiniai pasigamino apyrankes.

Karjeros koordinatorės Gitana Baranskienė, Romena Talačkienė supažindino mokinius su centre rengiamomis profesijomis, surengė ekskursiją po atnaujintas centro patalpas.

G. Baranskienė, R. Talačkienė, S. Sauleika, D. Mackelytė, V. Pašakinskienė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema