Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus Naujininkų vidurinės mokyklos mokiniai dalyvavo technologijų užsiėmimuose

2016 m. sausio 22 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus Naujininkų vidurinės mokyklos, kurie dalyvavo fotografo, dailiųjų odos dirbinių ir floristo technologijų užsiėmimuose.

Fotografijos užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Saulius Sauleika. Jis atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Tai menas ir mokslas kartu - kaip menas išreiškia asmeninę viziją, o kaip mokslas priklauso nuo technologijos. Mokiniams detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.

Dailiųjų odos dirbinių užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Violeta Sinkevičienė. Ji mokiniams papasakojo apie odos dekoravimo ir komponavimo technikas, medžiagų savybes, jų paskirtį bei pritaikymą. Taip pat supažindino su įrankiais, kurie reikalingi atliekant tam tikrą gaminį. Vėliau mokiniai bei juos lydintys mokytojai galėjo pasigaminti raktams pakabučius.

Floristikos užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Genoveta Zuokienė. Ji mokiniams papasakojo apie floristinio dizaino stilius, komponavimo būdus, supažindino su skintais augalais ir jų panaudojimu floristikoje. Vėliau mokiniai turėjo galimybę patys sukurti mini puokšteles – papuošalus.

Karjeros koordinatorės Gitana Baranskienė, Romena Talačkienė supažindino mokinius su centre rengiamomis profesijomis, surengė ekskursiją po atnaujintas centro patalpas.

G.Baranskienė, R.Talačkienė, S.Sauleika, V.Sinkevičienė, G.Zuokienė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema